Dvaadvacetiletý futsalista z Chocně si v české nejvyšší soutěži vyzkouší své třetí angažmá. Po působení v Nejzbachu Vysoké Mýto od roku 2015 zvedá svými výkony výsledky a umístění brněnského Krokodýla, nyní ho čeká znovu posun výše. Hráč, který v letošním ročníku nastřílel třináct branek a sedm asistencí, dohraje ročník ve východočeské Chrudimi!

Vítězslav Hrubý přišel do kádru obhájce titulu díky zájmu trenéra Felipe Condeho, který si kvalit člena širšího kádru české reprezentace je dostatečně vědom. „Hrubý je mladý hráč, který mě svými výkon upoutal. Stále se potřebuje hodně učit, nicméně technicky je na tom hodně dobře. Nyní je potřeba, aby se rychle začlenil do týmu a učil se od zkušenějších,“ popsal nejčerstvější akvizici chrudimského výběru trenér Felipe Conde.

Věřím, že zanedlouho se z něj stane skvělý futsalista, což záleží hlavně na jeho obětavosti. Právě proto se klub rozhodl přivést ho, nejen kvůli letošní sezóně, ale hlavně jako perspektivu do budoucna,“ dodal kouč ERA-PACKu.

Hrubý se v letošním ročníku prosadil i proti ERA-PACKu, vysokou porážku ale neodvrátil. Pikantní pro něj bude duel proti bývalému týmu, který se v chrudimské sportovní hale uskuteční 24. března.

Další aktuality

Kvalita tréninků je neuvěřitelná. Nedá se to srovnávat, tvrdí Vítězslav Hrubý
Kvalita tréninků je neuvěřitelná. Nedá se to srovnávat, tvrdí Vítězslav Hrubý 16.03.2017

Měsíc před startem vyřazovacích bojů, do kterých bude ERA-PACK Chrudim vstupovat z první pozice, dokončilo vedení klubu přesun Vítězslava Hrubého. Dosavadní hráč brněnského Helasu zvedl kotvy a přesunul se na východ Čech, kde bude chtít týmu během následujících týdnů pomoci Chrudimi k titulu. Hned v úvodním zápase na hřišti pražské Slavie byl nováček týmu výrazně vidět.

Směřička a Záruba - premiérové branky ve Slavii
Směřička a Záruba - premiérové branky ve Slavii 07.02.2017

Dvě poslední posily našeho klubu, slovenský reprezentant a bývalý hráč slovenského mistra Pineroly Bratislava Martin Směřička, a aktuální nováček v sešívaném, český reprezentant a Nejlepší futsalista České republiky 2016, Radim Záruba, se obě zapsaly premiérově do střelecké listiny mistrovského utkání v dresu našeho klubu. Gratulujeme a věříme, že svou gólovou sbírku v dalších utkáních ještě radikálně rozšíří.

Radim Záruba bude hostovat ve Slavii
Radim Záruba bude hostovat ve Slavii 03.02.2017

Vyhlášený Nejlepší český futsalista roku 2016, reprezentant České republiky, a doposud hráč mistrovského FK ERA-PACK Chrudim Radim Záruba dohraje minimálně tuto sezónu ve Slavii.