Helas je momentálně se sedmadvaceti body na šestém místě. Sebevědomí mu posílila výhra v televizním derby, ve kterém Brněnští porazili Hodonín 5:2. Nejzbach je na tom hůř. Má o čtyři body méně než Helas a je na osmém místě tabulky. Hosté tedy potřebují vyhrát. Osmý nechce skončit nikdo. Helas se naopak může posunout vzhůru.

První vzájemný zápas vyhrál Helas na palubovce Nejzbachu 4:0. Domácí už budou bez reprezentanta Hrubého, který přestoupil do Chrudimi.

David Cupák (kapitán RK Helas Brno): „Čeká nás těžký soupeř, který bojuje o play off společně s námi. Mýto si bude chtít odvézt tři body a dotáhnout se na nás. Věřím, že když zopakujeme výkon z venkovního utkání v Hodoníně, pak můžeme získat důležité body. Bohužel nám odešel nejlepší hráč posledních zápasů Vítězslav Hrubý. Bude těžké nahradit jeho góly. K dispozici by měli být všichni hráči. Doufám, že tři body zůstanou v Brně.“

Libor Gerčák (brankář Nejzbachu Vysoké Mýto): „Kluci moc netrénovali, protože jsou pořád nemocní. Uvidíme na čtvrtečním tréninku, kolik bude lidí a jak poskládáme sestavu. Do Brna chceme jet bodovat, jelikož to v tabulce není nejrůžovější. Každý bod pro nás cenný.“

Rádio Krokodýl Helas Brno – Nejzbach Vysoké Mýto (pátek 19:30, SH Vodova)

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.