Helas je momentálně se sedmadvaceti body na šestém místě. Sebevědomí mu posílila výhra v televizním derby, ve kterém Brněnští porazili Hodonín 5:2. Nejzbach je na tom hůř. Má o čtyři body méně než Helas a je na osmém místě tabulky. Hosté tedy potřebují vyhrát. Osmý nechce skončit nikdo. Helas se naopak může posunout vzhůru.

První vzájemný zápas vyhrál Helas na palubovce Nejzbachu 4:0. Domácí už budou bez reprezentanta Hrubého, který přestoupil do Chrudimi.

David Cupák (kapitán RK Helas Brno): „Čeká nás těžký soupeř, který bojuje o play off společně s námi. Mýto si bude chtít odvézt tři body a dotáhnout se na nás. Věřím, že když zopakujeme výkon z venkovního utkání v Hodoníně, pak můžeme získat důležité body. Bohužel nám odešel nejlepší hráč posledních zápasů Vítězslav Hrubý. Bude těžké nahradit jeho góly. K dispozici by měli být všichni hráči. Doufám, že tři body zůstanou v Brně.“

Libor Gerčák (brankář Nejzbachu Vysoké Mýto): „Kluci moc netrénovali, protože jsou pořád nemocní. Uvidíme na čtvrtečním tréninku, kolik bude lidí a jak poskládáme sestavu. Do Brna chceme jet bodovat, jelikož to v tabulce není nejrůžovější. Každý bod pro nás cenný.“

Rádio Krokodýl Helas Brno – Nejzbach Vysoké Mýto (pátek 19:30, SH Vodova)

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Hodonín vyhrál ve Vysokém Mýtě a stále má naději na záchranu
Hodonín vyhrál ve Vysokém Mýtě a stále má naději na záchranu 25.03.2017

Futsalisté Tanga Hodonín uspěli v pátečním utkání 21. kola CHANCE futsal ligy ve Vysokém Mýtě. Na palubovce soupeře vyhráli 4:2.

Třinec v posledních vteřinách vybojoval životně důležité body
Třinec v posledních vteřinách vybojoval životně důležité body 25.03.2017

Plzeň hostila v pátečním utkání 21. kola CHANCE futsal ligy Třinec. Hosté si odvezli tři body po výhře 3:2.

Slavia ukázala Démonům svou sílu
Slavia ukázala Démonům svou sílu 25.03.2017

Futsalisté České Lípy inkasovali v pátečním zápase 21. kola CHANCE futsal ligy osm branek od pražské Slavie.