Třinec je v tabulce předposlední s osmnácti body. Musí tedy Českou Lípu porazit, čímž by deváté Démony odsunul o bod za sebe. V posledním kole ani jeden z týmů neuspěl. Třinec prohrál na palubovce mistrovské Chrudimi, Démoni zase nestačili doma na Spartu.

Poprvé v sezóně se oba celky utkaly v České Lípě, kde se po výsledku 5:2 radoval Třinec.

Ondřej Kreželok (brankář SKP Ocel Třinec): „Zápas roku. Zápas o přežití. Pokud se chceme zachránit, musíme Lípu porazit. Venku jsme to zvládli a jsem přesvědčený, že to zvládneme i doma. Lípa toho po futsalové stránce příliš nepředvádí, proto se musíme soustředit hlavně na obranu protiútoků, kde je síla našeho soupeře. V posledních duelech s Mýtem i Chrudimí jsme si ukázali, že na to, abychom udrželi ligu, máme. Tréninky konečně mají úroveň i přes týden volna a tři body proto musí zůstat doma!“

Karel Kruliš (trenér Démonů Česká Lípa): „Je před námi velice těžké utkání, které hodně napoví o bytí či nebytí v nejvyšší soutěži. Do utkání jdeme s tím, že chceme Třinci vrátit porážku z naší palubovky a pevně věřím, že po dlouhé cestě budeme plně koncentrovaní na náš výkon, a z Třince si odvezeme body.“

SKP Ocel Třinec – Démoni Česká Lípa (pátek 20:00, SH Stars)

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.