Slávisté jsou v tabulce momentálně na hraně play off. Patří jim sedmá příčka se ziskem dvaceti šesti bodů. Chrudim přijede do Edenu s mnohem větším klidem. Je neohroženě na prvním místě s jednapadesáti body. Bude také zajímavé sledovat, jak si povede domácí Záruba proti Chrudimi, ze které do Prahy před měsícem přišel.

První vzájemný zápas tohoto ročníku vyzněl jednoznačně pro ERA-PACK, který doma porazil Slavii vysoko 7:2!

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Doufám, že navážeme na zlepšené výkony z posledních zápasů, budeme rádi, když se k nám už také otočí štěstí v koncovce. Počítám s tím, že budeme makat od první do poslední vteřiny. Nastoupíme v nejsilnější sestavě a uděláme všechno proto, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku. Vůči Chrudimi máme respekt, ale kdyby se nám intenzivnější práci v tréninku podařilo zúročit už v neděli, bylo by to nádherné. Pozvali jsme fotbalové fanoušky, kéž by kus euforie z Edenu přinesli s sebou i k nám do haly, všechny je zvu, budeme je potřebovat víc než kdy jindy.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Na Slavii nás čeká náročné utkání, soupeř má řadu zajímavých hráčů. V minulých dnech jsme tvrdě pracovali na zlepšení naší hry a podobný zápas pro nás bude důležitou prověrkou. Sílu protivníka respektujeme, do Prahy si ale pojedeme pro vítězství.“

SK Slavia Praha – FK ERA-PACK Chrudim (neděle 19:30, SH Eden)

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.