Přitom slávisté zahájili zápas parádně. Už ve druhé minutě otevřel skóre ex-chrudimský Záruba. V 5. minutě rozveselil domácí fanoušky druhým gólem Hrdina – 2:0. Jenže druhá desetiminutovka patřila Chrudimi. Nejprve Slováček dvěma rychlými góly srovnal na 2:2 a dílo obratu dokonal hostující kapitán Rešetár – 2:3. Těsně před přestávkou pak rozjel svůj hattrickový večer, který dokonal dalšími dvěma trefami po přestávce – 2:6.

Martin Brychta (trenér Slavie): „Povedl se nám začátek, šli jsme rychle do dvougólového vedení. Je jenom škoda, že jsme tento vývoj neudrželi déle, alespoň do konce prvního poločasu. Přišla pasáž, kterou jsme zkazili a Chrudim toho využila. Proti takovému soupeři je třeba mít stoprocentní soustředění po celou dobu u každého hráče, to se nám bohužel nepodařilo. Pak jsme v druhém poločase hráli dlouhou dobu pod tlakem pěti faulů, které jsme nasbírali úplně zbytečně. Ondra Vahala v týdnu netrénoval, proto jsme se rozhodli nasadit brankáře Radima Garčára, měl výborné a slabší momenty, ale celkově ho musím za jeho výkon pochválit.“

Felipe Conde (trenér Chrudimi): „Začali jsme dobře, ale udělali jsme v úvodu dvě, nebo tři chyby. Slavia hrála v té době dobře a dvakrát skórovala. Pak jsme začali lépe bránit a hra se vyrovnala. S postupem času jsme se zlepšili, vypracovali si šance a dostali zápas pod kontrolu. Jsem spokojený s výsledkem, protože jsme hráli proti silnému soupeři. Naše motivace do posledních zápasů? Připravujeme se na play off, tento týden jsme trénovali osmkrát nebo devětkrát. Je to důležité, abychom do play off šli v dostatečné formě a sebevědomě.“

SK Slavia Praha – FK ERA-PACK Chrudim 2:6 (2:4)

Statistiky

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.