Fanoušci vás na našem webu zvolili nejlepším hráčem za měsíc leden. Náš tým v něm ale získal pouze jeden bod za remízu v Litoměřicích, jak ty osobně hodnotíš ze svého pohledu první měsíc v tomto roce?

Prvně bych chtěl poděkovat fanouškům, je strašně milé, ze naši fanoušci sledují náš web a zúčastňují se anket. Pro mě osobně je to překvapení, neboť jak říkáš uhráli jsme bod na půdě silných Litoměřic, a moc se nám leden tedy nepovedl! Tudíž vybrat nejlepšího hráče musel být pro naše fanoušky oříšek.

Jak bys zhodnotil jako kapitán týmu dosavadní působení klubu v letošní sezóně? Už teď máme na kontě nejvíce bodů v historii klubu, přesto máme k záchraně ještě docela daleko.

Dosavadní hodnocení je aktuálně na tenké futsalové hraně! Jelikož pro nás je nejdůležitější se udržet v 1. Chance lize, pokud se nám toto podaří bude to obrovský úspěch pro hráče, klub, fanoušky i město! Pokud se záchrana nepodaří bude to naopak velké zklamání. Podařilo se vedení klubu zajistit dostatečné podmínky pro fungování v první lize, tudíž pro nás teď nehraje žádnou roli, zdali teď máme nejvíc bodu v historii, záchranu ještě nemáme, body tudíž i nadále potřebujeme!

Před sebou máme poslední dvě kola, myslíš, že jde o dvě nejdůležitější kola v naší historii?

Ano, myslím si, že ano. Nežijeme v minulosti, je tady sezóna 2016/2017 a my máme na vlastních futsalkách největší úspěch klubu. Ligu musíme udržet.

Další aktuality

Jedeme do Edenu srovnat sérii, říká odhodlaně Kubíček
Jedeme do Edenu srovnat sérii, říká odhodlaně Kubíček 20.04.2017

Přinášíme rozhovor s brankářem Plzně Václavem Kubíčkem, jenž se nechal slyšet, že Interobal jede na Slavii pro výhru. Rozpovídal se i o soupeři, svém kamarádovi, Janu Homolovi.

Lištván je zpátky: Bylo to dlouhé čekání
Lištván je zpátky: Bylo to dlouhé čekání 20.03.2017

V utkání Slavia - Chrudim došlo na jeden dlouho očekávaný návrat. Po téměř roční pauze vynucené zraněním - šlo o přetrhané křížové vazy - se na ligovou palubovku vrátil slávista Jan Lištván, velezkušený futsalista, který má na svém kontě téměř dvacítku startů v reprezentačním dresu.

Azem Brahimi o utkání s Plzní, vyhlídkách na playoff i svém soukromí
Azem Brahimi o utkání s Plzní, vyhlídkách na playoff i svém soukromí 06.03.2017

Po vyhraném zápase s Plzní si na rozhovor s naší redakci tentokrát našel čas kosovský hráč Benaga Zruč nad Sázavou a jedna z největších osobností české futsalové scény Azem Brahimi. Co říká právě na utkání z Plzní? Jak se cítí Benago před playoff? A jak Azem Brahimi relaxuje? To vše se dozvíte v tomto rozhovoru.