Fanoušci vás na našem webu zvolili nejlepším hráčem za měsíc leden. Náš tým v něm ale získal pouze jeden bod za remízu v Litoměřicích, jak ty osobně hodnotíš ze svého pohledu první měsíc v tomto roce?

Prvně bych chtěl poděkovat fanouškům, je strašně milé, ze naši fanoušci sledují náš web a zúčastňují se anket. Pro mě osobně je to překvapení, neboť jak říkáš uhráli jsme bod na půdě silných Litoměřic, a moc se nám leden tedy nepovedl! Tudíž vybrat nejlepšího hráče musel být pro naše fanoušky oříšek.

Jak bys zhodnotil jako kapitán týmu dosavadní působení klubu v letošní sezóně? Už teď máme na kontě nejvíce bodů v historii klubu, přesto máme k záchraně ještě docela daleko.

Dosavadní hodnocení je aktuálně na tenké futsalové hraně! Jelikož pro nás je nejdůležitější se udržet v 1. Chance lize, pokud se nám toto podaří bude to obrovský úspěch pro hráče, klub, fanoušky i město! Pokud se záchrana nepodaří bude to naopak velké zklamání. Podařilo se vedení klubu zajistit dostatečné podmínky pro fungování v první lize, tudíž pro nás teď nehraje žádnou roli, zdali teď máme nejvíc bodu v historii, záchranu ještě nemáme, body tudíž i nadále potřebujeme!

Před sebou máme poslední dvě kola, myslíš, že jde o dvě nejdůležitější kola v naší historii?

Ano, myslím si, že ano. Nežijeme v minulosti, je tady sezóna 2016/2017 a my máme na vlastních futsalkách největší úspěch klubu. Ligu musíme udržet.

Další aktuality

Lištván je zpátky: Bylo to dlouhé čekání
Lištván je zpátky: Bylo to dlouhé čekání 20.03.2017

V utkání Slavia - Chrudim došlo na jeden dlouho očekávaný návrat. Po téměř roční pauze vynucené zraněním - šlo o přetrhané křížové vazy - se na ligovou palubovku vrátil slávista Jan Lištván, velezkušený futsalista, který má na svém kontě téměř dvacítku startů v reprezentačním dresu.

Azem Brahimi o utkání s Plzní, vyhlídkách na playoff i svém soukromí
Azem Brahimi o utkání s Plzní, vyhlídkách na playoff i svém soukromí 06.03.2017

Po vyhraném zápase s Plzní si na rozhovor s naší redakci tentokrát našel čas kosovský hráč Benaga Zruč nad Sázavou a jedna z největších osobností české futsalové scény Azem Brahimi. Co říká právě na utkání z Plzní? Jak se cítí Benago před playoff? A jak Azem Brahimi relaxuje? To vše se dozvíte v tomto rozhovoru.

Tomáš Matějka: Musíme bojovat za Slavii!
Tomáš Matějka: Musíme bojovat za Slavii! 21.02.2017

Kapitán pražské Slavie Tomáš Matějka se v neděli před duelem s Hodonínem, stejně jako před každým zápasem snažil svůj tým řádně namotivovat. Po závěrečném hvizdu na něm bylo samozřejmě viditelné velké zklamání z výsledku. Přemýšlel o tom, jak průběh duelu s Tangem zhodnotit a proč Slavia v utkání neuspěla.