Davide, jak se těšíte na další play off?

Těším se moc, i když opět narazíme na Benago, na které se nám zrovna nedaří. Budeme se snažit Benagu to co nejvíce znepříjemnit.

Jak vidíte své šance proti Benagu?

Bude to velmi těžké. Nikdo nečeká, že postoupíme. Třikrát Benago neporazíme, ale sebrat Benagu zápas nebo dva, by se nám mohlo podařit. Na kvalifikaci v Kazachstánu jsem klukům z Chrudimi říkal, že se potkáme v semifinále. (smích)

Za poslední roky jste s Benagem bodovali jen jednou. Může to hrát roli nebo to z hlavy vymažete?

Na tohle vůbec nemyslíme. Navíc málo kluků si tu remízu pamatuje a v týmu Benaga je to podobně. Do série jdeme s tím, že nemáme co ztratit.

Kde má podle vás soupeř slabiny?

Benagu se příliš nechce vracet, takže šance je tu určitě z brejků. Díval jsem se na videa, že dostávají hodně branek i z rohů. Navíc jsem slyšel, že Sidnei už byl na letišti a měl odletět. Takže rozpoložení v kabině Benaga taky nebude úplně idylické.

Soupeř narážel na to, že máte v týmu hráče, kteří hrají fotbal v Rakousku, a ne vždy jste kompletní. Co byste mu vzkázal?

Vzkázal bych mu, že má pravdu. Už teď vím, že v pátek na televizní utkání máme v Rakousku zápas. Navíc hraje i Lacko, Outrata a myslím, že i Kuba Lidmila. Bohužel, je to tak.

Co musíte udělat proto, abyste postoupili?

Musí se sejít více věcí na jednou - forma hráčů, trocha toho štěstí a hlavně přístup s pokorou a respektem k Benagu. Každý zápas začíná od stavu nula-nula. Nemáme co ztratit.

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.