Loni se oba celky utkaly také ve čtvrtfinále. Lépe postavená po základní části byla Slavia, která vyhrála sérii 3:1 na zápasy, ale čtvrtfinálový zápas v Plzni prohrála vysoko 2:10.

V letošní základní části se lépe vedlo sešívaným. Ti nejprve remizovali v Plzni 2:2 a v posledním kole vyhráli doma 7:4. Podaří se Interobalu poprvé v sezoně Slavii porazit?

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Začíná to, na co jsme se od srpna připravovali. Poslední dva týdny jsme se poctivě připravovali a k tomu nám byl velmi prospěšný poslední zápas v Edenu. Mohli jsme se zaměřit na naše chyby a také na silné herní situace Slavie. Hrozně se těším až to všechno začne, pokud by se nám povedlo postoupit do semifinále, tak by to byl historický úspěch klubu. Slavia je obrovsky silná, má spoustu reprezentantů, ale věřím v naše odhodlání a velkou diváckou kulisu, která nás požene za prvním vítězstvím. Pro celou sérii je první zápas velmi důležitý a domácí prostředí může být v této vyrovnané sérii tím pomyslným jazýčkem na vahách.“

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Už aby to začalo, reprezentační pauza se zdála pěkně dlouhá, už potřebujeme zase hrát a jít zápas do zápasu. Chceme v duelu s Plzní uspět, i když víme, že se na nás soupeř dobře připraví, a že nás čeká neúprosný boj o každý metr palubovky. Pokud se nestane něco nečekaného, tak bychom měli jít do prvního zápasu v kompletním složení, to je určitě velice dobrá zpráva.“

SK Interobal Plzeň – SK Slavia Praha (pondělí 19:00, SH Lokomotiva, živě na CHANCE.cz)

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.