První zápas ve Zruči nad Sázavou nabídl zajímavé emoce na palubovce a také urputný výkon Helasu, díky němuž Brněnští dlouho sahali po senzačním výsledku. Nakonec ve druhé půli jejich obrana povolila a Benago zvítězilo 5:0.

David Cupák (kapitán RK Helas Brno): „Chceme doma zvítězit. Nečeká nás nic lehkého, ale můžeme se odpíchnout od prvního poločasu ve Zruči, kde jsme byli vyrovnaným soupeřem. Musíme začít proměňovat šance, a ještě víc zvýšit agresivitu na vlastní polovině. Benagu nedáme nic zadarmo. K dispozici už bude i Ivan Lacko.“

Beni Simitči (trenér Benaga Zruč n. S.): „Novinky v herním stylu, které jsem zavedl na play off, fungovali jen na osmdesát procent díky tomu, že to byl první zápas. Ale i to na Helas stačilo. Pokud chceme pomýšlet na největší úspěch, tak nám musí fungovat obrana, a ta nám fungovala dokonce s čistým kontem. V úterý už budu moct využít i zdravotně indisponovaného Marcela Rodka. Od Helasu nečekám nic zvláštního než v prvním zápase, totální defenzivu, ještě tvrdší hru na tělo, ještě více provokací a hodně faulů. My jsme ale na toto všechno připraveni, máme lepší tým, zkušený tým a konečně i kluky, kteří umí „rozdávat“ lokty. Nikdo nemá příkaz se šetřit, naopak budou muset hrát na krev, protože karty už mě nezajímají, mám široký kádr, a jestli v nějakém dalším zápase mi někdo bude chybět, tak mi to už vůbec nevadí! Jedeme pro druhé vítězství. V pátek chceme před televizními kamerami ukončit tuto sérii.“

FC Benago Zruč nad Sázavou – Rádio Krokodýl Helas Brno (úterý 20:30, SH Vodova, živě CHANCE.cz)

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.