Zápas budou vysílat hned dva kanály. První je prostřednictvím live sázek na CHANCE.cz a druhý na LivesportTV. Nepůjde však o obyčejný stream. „Chtěli jsme se co nejvíce přiblížit televiznímu utkání, aby se divák nenudil o přestávce, ani během zápasu,“ prozradil PR manažer Svazu futsalu Michal Pavlík.

On sám bude zápas komentovat. Rozhovory přímo z plochy haly v Edenu vám zprostředkuje po prvním poločase i po skončení utkání Radek Klier. O přestávce stream vypínat nemusíte. A neměli byste. „Připravili jsme program po vzoru hokeje, kdy komentátor s hostem na tribuně hodnotí průběh první půle. Do toho vám budeme pouštět reportáže a ohlasy z právě probíhajícího play off,“ naznačil Pavlík.

Po celý přenos nebudou chybět ani opakované záběry přesně tak, jak jste z televize zvyklí. Takže pokud nedorazíte do haly v Edenu, žhavte internet. Zápas začíná ve 20 hodin.

První duel této série vyhrála Slavia v prodloužení 4:3 a přivezla si v pondělní z Plzně náskok. A co řekli oba trenéři před čtvrtečním mačem?

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Už před začátkem série jsem říkal, že nás čekají vyrovnané zápasy dvou dobře připravených týmů, a to se v Plzni jenom potvrdilo. Utkání už asi nemohlo být vyrovnanější. Měli jsme v utkání několik fází hry, kdy jsme se přizpůsobili hře soupeře a on nás za to potrestal. Musíme ve čtvrtek ještě na těchto momentech zapracovat. Věřím, že nás dorazí podpořit fanoušci a pomohou nám získat další vítězství.“

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Pojedeme na Slavii sebevědomě, protože nemusíme mít z ničeho strach. Z posledních čtyř poločasů jsme byli jeden horší, jeden lepší a dva poločasy byly naprosto vyrovnané. Jediné, co oproti pondělku musíme zlepšit je koncentrace při bránění standardek soupeře a proměňování šancí. Věřím, že nás přijede podpořit i hodně našich fanoušků a vytvoří nám takřka domácí atmosféru i v Edenu.“

SK Slavia Praha – SK Interobal Plzeň (čtvrtek 20:00, SH Eden, živě www.chance.cz a www.livesporttv.cz)

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.