Třinec se dostal do play off díky výsledkům v posledním kole a svou účast v rozhodující fázi soutěže si chce užít. S mistrovskou Chrudimí v základní části ani jednou nebodoval.

První vzájemný zápas se hrál v 8. kole v Třinci a ERA-PACK zvítězil 6:1. Paradoxně na palubovce Chrudimi uhrál Třinec příznivější výsledek. Prohrál tam 3:6. Čtyřmi góly se blýskl domácí kapitán Lukáš Rešetár.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Poslední tři týdny před začátkem play off jsme tvrdě pracovali. První dva týdny jsme měli řadu hráčů s národním týmem v Kazachstánu, takže jsme se zaměřili na technické a fyzické úkoly, ale nyní již plně studujeme soupeře po taktické stránce, abychom byli na jeho hru maximálně připraveni. Náš tým praktikuje agresivní hru, ať už v obraně, tak v útoku. To je cesta, která se mi líbí. V prvních dvou vzájemných zápasech hrál náš soupeř stejným stylem, což bylo příčinou velkého množství branek. Jak jsem již několikrát řekl, my si pokaždé jdeme pro vítězství, čeká nás ale kvalitní tým, který bude před startem v play off velmi motivován, a bude chtít vstoupit do historie. Zkusíme soupeři vnutit náš rytmus a styl hry, ale je důležité být připraven eliminovat soupeřovy silné stránky.“

Ondřej Kreželok (brankář SKP Ocel Třinec): „My už máme splněno a jedeme nad plán. Tréninky po základní části nebyly zrovna ideální, ale vše je to o přístupu hráčů. Máme respekt k soupeři, ale nebudeme chtít Chrudimi postup darovat bez boje. Z hráčů po úspěšné záchraně určitě spadne tlak a sérii tak můžeme odehrát bez nějakých stresů. Nikdo od nás nic nečeká, můžeme jen překvapit, a to může týmu jen prospět. Chceme sérii odehrát důstojně a načerpat zkušenosti pro následující ročník nejvyšší soutěže.“

FK ERA-PACK Chrudim – SKP Ocel Třinec (pátek 20:00, SH Chrudim)

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.