Vzájemná bilance obou celků v letošní sezoně je vyrovnaná. V prvním kole uspěla doma Sparta, která zvítězila 3:2 po zajímavém závěru, kdy v předposlední minutě zápasu padly tři branky. Odveta se hrála v Lovosicích před televizními kamerami. Domácí Gardenline zvítězil po pěkné bitvě 6:2. Můžeme se těšit na podobně atraktivní bitvy i během play off.

Lukáš Vobecký (manažer Gardenline Litoměřice): „Už se nemůžeme dočkat, pauza po základní části byla dlouhá. Musíme pochválit kluky za přístup k tréninkům. Z kabiny je cítit velké odhodlání uspět. I když jsme po základní části skončili třetí, jako favorit se necítíme. Moc zkušeností z play off nemáme, ale chtěli bychom přes čtvrtfinále přejít, a proto potřebujeme první utkání vyhrát. Ještě když nás požene s největší pravděpodobností vyprodaná hala.“

Igor Vodecký (asistent trenéra AC Sparta Praha): „Začíná play off a já osobně se velmi těším. Litoměřice jsou velmi silným týmem s řadou zahraničních hráčů, kteří jsou velmi dobře technicky připravení. Měli jsme dost času zanalyzovat jejich hru a dobře se připravit. Půjdeme do zápasu odhodlaní získat první bod a přenést výhodu na naši stranu, protože první zápas je vždy velmi důležitý pro vývoj celé série.“

Gardenline Litoměřice – AC Sparta Praha (pátek 20:00, SH Lovosice)

Profil haly

SH Chemik

Více
Adresa Terezínská 1032, 410 02 Lovosice
Kapacita 950
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.