První poločas byl chudý na góly. Po tyčce plzeňského Mižára se na druhé straně radoval domácí Hrdina, který využil pas od Záruby a udělal kličku Kubíčkovi.

Své vedení Slavia po přestávce navýšila. Výborně se prosadil Novotný a druhý gól dal Hrdina. Jenže sešívaní se rychle vyfaulovali a nabídli soupeři snížení. Ze dvou desítek se prosadil hostující střelec Štrajt – 3:2. Místo vyrovnání přišlo slávistické rozhodnutí. Hrdina zkompletoval hattrick a následně Plzeň dorazil Brychta. Při hostující power play se ještě trefil brankář Vahala a útočník Salák – 7:2.

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Skóre není odrazem zápasu. Šlo o vyrovnanější duel, než jsme hráli v Plzni. Prohospodařili jsme začátek zápasu. Jen díky tyčím a Vahalovi jsme neinkasovali úvodní gól. Měli jsme namále. Musím uznat, že kdyby hosté proměnili své šance, tak by utkání bylo pro nás hodně těžké. Díky tomu, že Interobal nedal, jsme se dostali do hry, a zápas byl vyrovnaný. Druhý poločas museli hosté zatlačit na pilu, byli důraznější a pohyblivější. Presovali nás. I když jsme na to byli připravení, tak jsme neřešili některé momenty tak, jak jsme měli. Zaplaťpánbůh zápas dopadl, jak dopadl.“

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Rozhodující moment je v této sérii jediný, a to je proměňování šancí a střelba. V poli se hraje naprosto vyrovnaný futsal. Slavia má hráče, kteří dokáží dát gól. My bohužel takové hráče nemáme. Můžeme klidně v zápase vést, ale místo toho dostaneme první gól, což nás sráží. Nestřílíme a nemůžeme dát gól.“

SK Slavia Praha – SK Interobal Plzeň 7:2 (1:0)

Statistiky

Další aktuality

Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život
Vstupné v Litoměřicích bude dobrovolné a půjde na projekt Futsal za život 27.04.2017

Nejvyrovnanější série play off CHANCE futsal ligy mezi Litoměřicemi a Spartou pokračuje v pátek od 20 hodin v lovosické hale. Zápas vysílá živě v rámci live sázek www.chance.cz a také www.livesporttv.cz.

K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě
K dorovnání historického milníku chybí Chrudimi šest branek do třinecké sítě 27.04.2017

Třetí čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy rozehraje v pátek ve 20 hodin Chrudim a Třinec. Zápas se hraje na východě Čech.

Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii
Slavia chce v pátek rozhodnout čtvrtfinálovou sérii 27.04.2017

V pátek večer pokračuje čtvrtfinále play off CHANCE futsal ligy. Slavia hostí od 20 hodin v Edenu Plzeň.